Responsive menu

BETON MICRO - jemnozrnný dekoratívny betón

NOVINKA
Cena 5.10
Dostupnosť: doba dodania: 5 - 8 dní
Veľkosť balenia:
Cena bez DPH: 4.25
Výrobca: ECORSON
KS

Minerálna, plne ekologická dekoratívna omietka, charakteristická jednoliatu a veľmi jemnou zrnitosťou, poskytujúca možnosť vytvárania napr. hladkých povrchov s minimálnou a jemnou štruktúrou betónu. Odporúčame pre použitie v interiéri aj exteriéri, umožňuje získať zaujímavý zamatový alebo matný povrch. Prírodné zložky, výrobný cyklus a alkalické ph zabezpečujú dokonalé odvádzanie vlhkosti zo stien, a tiež brzdí rozvoj húb, plesní a iných mikroorganizmov. Použitá v systéme je neobvykle odolná proti zmývaniu, a dokonca aj proti drhnutiu a ľahko sa udržiava. Dokonale sa hodí ako povrchová vrstva na stene, obzvlášť vystavené znečisteniu a mechanickému poškodeniu, a tiež ako originálny a exkluzívny povrch pre váš dom alebo firmu. Tvorí doplnok pre dokonalý dizajn, ako v moderných tak i v klasických interiéroch so zodpovedajúcou atmosférou: obytných, verejných a tiež industriálnych priestoroch, dokonale harmonizuje s prírodnými materiálmi napr. drevom, keramikou, sklom, kameňom a kovom. Využíva sa aj pri úprave interiéru ako odraz efektov plátovania alebo priemyselného debnenia, či dilatačných škár.

Príklady použitia:
Obrovskou výhodou je to, že tieto výrobky je možné používať priamo v systéme na cemento-vápenné omietky i strojovo nanášané omietky, bez nutnosti vytvárať sadrové plochy a ideálne vyhladzovať povrch. Používa sa vo všetkých interiéroch aj v exteriéri budov, s tak módnym - štrukturálnym "efektom betónu". S ohľadom na svoju odolnosť voči úderom, oteru a ľahkú umývateľnosť odporúčame všade tam, kde sa vyskytujú miesta ohrozené znečistením a mechanickým poškodením, všetky verejné priestory s veľkou prevádzkou, napr. haly, chodby, komunikačné ťahy, predsiene, reštaurácie, jedálne, bary, kuchyne, salóny, krby, garáže, sklady, veľkoobchody a miesta, kde sa zdržujú malé deti, a tiež zvieratá.

 

 

Vlastnosti:

- vysoká difuzivita vodnej pary
- dokonalá odolnosť proti nárazom
- trvanlivá a praktická, ľahko sa nanáša
- odolná voči drhnutiu - použitá v systéme
- má dokonalú priľnavosť na rôzne podklady
- výrobok pre interiér aj exteriér, farebne stály
- dobre vypĺňa, používa sa pre vyrovnávanie povrchu
- s jeho pomocou je možné získať: matný, jemne trblietavý alebo saténový finálny efekt
- prírodný výrobok, zásadité ph, zbraňuje vzniku ložísk húb, plesní a iných mikroorganizmov
- je tiež možné na tejto omietke vytvárať ďalšie efekty v podobe zaujímavých tónových prechodov, napr. bielych škvŕn na povrchu alebo zvýraznenie vzoru

 

 

Počet vrstiev: 1 alebo 2

Použitie: interiér/exteriér

Náradie: oceľové hladítko INOX

Podklad: Bucciato

Spotreba: 0,83 - 1 kg/m2 na vrstvu

Farebné odtiene podľa vzorkovníkov v prílohe

Balenie: 1kg, 5kg, 25kg

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom