Responsive menu

BUCCIATO - štrukturovaná omietka

Cena 5.95
Dostupnosť: doba dodania: 4-6 dní
Veľkosť balenia:
Cena bez DPH: 4.96
Výrobca: ECORSON
ks

Vonkajšia a vnútorná „omietka“ vyrobená z veľmi kvalitného špeciálne vybraného kremeňového zrna a živice vo vodnej emulzii. Aby sa zlepšila štruktúra steny, je navyše vystužená mikrovláknami, vďaka čomu sme získali produkt odolný voči mikrotrhlinám. Je nepremokavá, umožňuje stenám „dýchať“, ľahko sa aplikuje.

Ideálny na profesionálne vykonávanie práce, vyznačuje sa veľmi vysokou priľnavosťou k rôznym substrátom. Jeho kvalita zaisťuje vysokú bezpečnosť a farebnú odolnosť na vonkajšej strane. Bucciato je omietka s jemnou granuláciou, obsahujúca špeciálne vybrané zrno s presne definovaným zložením kvality a percentuálnym rozdelením frakcií, ktoré vám umožňuje maskovať povrchové nedokonalosti, malé praskliny, nerovnosti, je kompaktná a homogénna.

Vhodný na pokrývanie a konzerváciu izolačných fasádnych systémov budov. Jeho kvalita zaisťuje vysokú bezpečnosť a zachovanie vybraných farieb vonku, omietka sa farebne tónuje, má farebný odraz <25. Používa sa tiež na ochranu pred vlhkosťou, oderom a škodlivými poveternostnými podmienkami. Okrem toho sa vyznačuje veľmi vysokou trvanlivosťou a odolnosťou proti mechanickému poškodeniu, čisteniu a umývaniu (dokonca aj pri detergentoch). Odporúčame tiež ako dekorácie interiéru a exteriéru.

V závislosti od použitých nástrojov a spôsobu aplikácie môžeme získať rôzne typy dekoratívnych štruktúr.

 

Používa sa tiež v systémoch ako kremenný základný náter pre mnoho dekoratívnych efektov, na sadrokartónové dosky, omietky, na hladké a štrukturálne povrchy, na rôzne omietky a substráty. Často sa používa aj na dekoráciu verejných priestranstiev (napr. Hotely, obchody, reštaurácie, kancelárie, konferenčné miestnosti, vo vzdelávacích a kultúrnych budovách, zdravotníctve, priemysle atď.), ako aj v apartmánoch, domoch, chodbách, schodištiach a všade, kde chceme vytvárať útulné bývanie, ako aj povrchy vystavené nečistotám aj v morskom a horskom podnebí.

Pomocou Bucciato možno tiež vytvoriť na stene efekt dreva.

 

 

 

Vlastnosti:

  • kompatibilný a používaný ako kremenný základ s mnohými výrobkami v dekoratívnych a ochranných systémoch
  • použité vo vhodnom systéme zaisťujú priepustnosť povrchových pár
  • odolné voči poveternostným a mechanickým vplyvom
  • používa sa v systémoch, poskytuje ochranu proti vlhkosti
  • zaisťuje udržanie kvality zvolenej farby
  • veľmi dobrá priľnavosť k rôznym substrátom
  • perfektný ako kremenný základ
  • jeho použitie nevyžaduje povrchovú úpravu
  • vodeodolný
  • elastický

    

  

Počet vrstiev: 1

Spotreba: 0,6 - 1 m2/kg

                    5 - 7 m2/kg v prípade použitia ako podkladový náter

Použitie: int/ext

Náradie: valček, štetec, hladítko INOX

Farebné tónovanie: áno, podľa vzorkovníka Ecorson AP