Responsive menu

CALCE GRASSELLO - benátsky štuk vápenný

Cena 7.38
Dostupnosť: doba dodania: 3-5 dní
Hmotnosť balenia:
Cena bez DPH: 6.15
Výrobca: ECORSON
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Benátsky štuk CALCE GRASSELLO je hladký plne ekologický dekoratívny náter vytváraný už celé stáročia s pomocou prírodných zložiek a minerálov, vyrábaný na základe haseného vápna. Originálne receptúry, odovzdávané z generácie na generáciu, umožňujú vytvoriť správne zásadité prostredie, a ľahko odvádzať vlhkosť zo stien. Brzdí tak rozvoj húb, plesní a iných mikroorganizmov. Výrobok pozitívne ovplyvňuje mikroklímu v miestnosti, nie je studený ako kameň, preberá teplotu okolia. Odrazom svetla dovoľuje vizuálne zväčšiť priestor. Skvele sa predstavuje ako na malých tak aj na veľkých plochách. Vyzerá krásne na stropoch aj na stenách, dopĺňa sa zo zaujímavo vybraným osvetlením, skvele sa spája s inými prírodnými materiálmi napr. Sklo, kov, drevo, kameň, zvýrazňuje ich krásu a dopĺňa ekologickú filozofiu celku. Výrobok môže byť vyrobený v jednej alebo v niekoľkých doplňujúcich a prestupujúcich sa farbách alebo odtieňoch. Je to veľmi ušľachtilý dekoratívny efekt.
Obrovskou výhodou u tohto náteru je, že je ho možné používať priamo na cemento-vápenné omietky a strojové omietky bez potreby používať sadru.

 

Odporúčame pre použitie v interiéroch: súkromných, domoch, bytoch, verejných (hotely, obchody, reštaurácie, konferenčné sály, kancelárie, vzdelávacie a kultúrne budovy, zdravotníctvo, priemysel atď.), A na prestížnych miestach, ktoré potrebujeme opticky zväčšiť, dodať im lesk , zvýrazniť ich exkluzívny charakter a vytvoriť útulný a elegantný interiér, aj taký, ktorý je vystavený vlhkosti alebo slabému vetraniu.
 
 
Spotreba: 0,8 kg/m2
Počet vrstiev: 3
Balenia: 1kg, 3kg, 5kg, 25kg
Aplikácia: hladítko INOX
 
 
 
Farebný odtieň si môžete vybrať podľa vzorkovníka v prílohe, ktorý prosím následne zadajte do poznámky k objednávke.
Tmavé (sýte) odtiene sú spoplatňované osobitne, zistite si vopred cenu pigmentovania na info@skraslimdom.sk alebo na tel: +421 905509979.
 
 
Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom