Responsive menu

DIAMANTE DECOR TGA - dekoratívna farba DME 519D VQ04

Cena 55.46
Dostupnosť: doba dodania: 3-5 dni
Cena bez DPH: 46.21
Výrobca: TGA System
Záručná doba: 12 mesiacov
KS

Suma zahrňuje balík produktov potrebných na plochu 4-6 m2: podkladová zafarbená farba Vieroquartz 1kg, Diamante Decor komponent A 1kg, Diamante Decor komponent B 0,04kg.

 

DIAMANTE DECOR TGA  je elegantnou a rafinovanou dekoratívnou farbou do interiérov, ktorá sa vyznačuje neobvyklým leskom pochádzajúcim zo vzácnych a jasných sklenených kryštálikov s prídavkom mikro-nepriehľadných pigmentov, ktoré vytvárajú efekt prirodzeného tmavého svetla.
Môže byť tiež použitá v súkromných príbytkoch, ako aj v moderných apartmánoch, verejných objektoch a v objektoch komerčných.
DIAMANTE DECOR TGA zvýrazňuje charakter a veľkosť priestoru.

 

APLIKÁCIA

Na správne pripravený podklad, t.j. čistý, suchý, nanášame podkladovú farbu VIEROQUARTZ zafarbenú v požadovanom odtieni. Po vyschnutí podkladu rozotierame DIAMANTE DECOR TGA pomocou štetca VELPEN TGA po celom povrchu, používaním nerovnomerných a križujúcich sa pohybov. Približne po 6 hodinách, kedy farba vyschne, opakujeme nanášanie (tak isto ako prvú vrstvu), až kým nezískame požadovaný efekt a celkové pokrytie. Odporúčame, aby ste po niekoľkých minútach prešli celý povrch jemne štetcom, vo viacerých smeroch. Požadovaný efekt DIAMANTE vzniká po vyschnutí, cca za 4-5 hodiny od nanesenia. K zvýrazneniu efektu kryštálikov v DIAMANTE, je veľmi dôležité použitie zodpovedajúceho osvetlenia stien.

Upozornenie: Keď je produkt natónovaný a zmiešaný s kryštálikmi, odporúča sa použiť do 7 dní.

 

Typ: akrylova dekoratívna farba

Lesk: metalicko-perleťový

Náradie: štetec VELPEN TGA

Čas schnutia: suchá na dotyk 1hodina (pri teplote 20 °C), celkové vyschnutie: 24 hodín

Odtieň: odtiene podľa vzorkovníka DIAMANTE DECOR TGA, iné odtiene na objednávku

Aplikácia: nanášať pri teplote 10 °C – 30 °C

Výdatnosť: 5-6 m/ (2 vrstvy)

 

 

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom