Responsive menu

Ekologická farba s prísadou nano striebra ECORSON NANO

NÁŠ TIP
Cena 20.90
Dostupnosť: doba dodania: 5 dní
Balenie:
Cena bez DPH: 17.42
Výrobca: ECORSON
KS

Ekologická matná farba riediteľná vodou, na báze polymérovej ​​živice, navyše schopná pohlcovať voľný formaldehyd, často sa uvoľňujúci napr. z nábytku, podlahových lakov a farieb, čalúnenia nábytku atď. Odolná proti zmývaniu, s vysokými parametrami krytia a výdatnosti. Farba obsahuje nano striebro vo vodnej disperzii na báze výťažku z malín. ECORSON NANO je určená do interiéru. Striebro je už celé stáročia využívané ako látka pre hubenie baktérií a plesní. Nahrádza teda všeobecne vo vodných výrobkoch používané biocídy. Farba spĺňa požiadavky V.O.C. Free, neobsahuje čpavok, formaldehyd, ťažké kovy. Jej použitie s ohľadom na vlastnosti, ktorými sa vyznačuje, umožňuje vytvoriť správnu atmosféru komfortu a relaxácie. Odporúčame najmä pre všetkých, ktorí dbajú o seba aj svoje okolie.

 

Príklady použitia

Odporúčame používať na omietky, zmesi na báze vápna, sadru a sadrokartónové panely, napr. na účely udržania a zabezpečenie vysokej kvality a čistoty vzduchu. Možno ju nanášať vo viacerých vrstvách, tiež v systémoch s dekoratívnymi farbami ECORSON. Je úplne bezpečná pre človeka aj pre životné prostredie. S ohľadom na svoje nezvyčajné baktericídne a bakteriostatické vlastnosti farba zaisťuje ideálne mikrobiologickú ochranu, a predstavuje bezpečné riešenie pre plochy múrov v priestoroch používaných napr. na skladovanie a / alebo spracovanie potravinárskych výrobkov, v nemocniciach, zdravotníckych zariadeniach, v škôlkach a v ďalších priestoroch napr. bytoch alergikov, chorých ľudí atď.

 

 

 

Vlastnosti:

- zvyšuje odolnosť proti znečisteniu a nasiakavosti
- odolná voči hubám, baktériám a plesniam
- neobsahuje biocídne prostriedky
- náter prepúšťa vodnú paru   
- dobré krycie vlastnosti
- pohlcuje formaldehyd
- hydrofóbny náter
- odolná proti zmývaniu

 

 

 

Odporúčané nanášanie: 2 vrstvy 

Spotreba: 16-18 m2/L v jednej vrstve

Nanášanie: valčekom, nástrekom, štetcom

Balenie: 1L, 5L, 14L

Farebný odtieň: biela - možnosť farebne tónovať podľa vzorkovníka Ecorson

Lesk: mat

 

 

 

 

 

Ekológia: neobsahuje olovo, chróm, ortuť. Výrobok nevyžaduje žiadne označenie o toxicite alebo škodlivosť pre zdravie podľa klasifikácie a noriem CE
Výrobok spĺňa európske normy: EN 13300: 2002
ISO 9001: 2009 PN-EN Certifikát č .: 1323/02/2014/J/C