Responsive menu

Farba na betón a betónové prvky AKRYLATEX

Cena 33.05
Dostupnosť: doba dodania: 5-7 dni
Balenie:
Cena bez DPH: 27.54
Výrobca: KABE
KS

Disperzná povrchová farba určená na maľovanie vo vonkajších priestoroch. Obzvlášť vhodná na prvotné maľovanie aj renováciu všetkých betónových a železobetónových podkladov ako napr.: viadukty, priemyselné sklady, kancelárske budovy, sklady, chladiace veže, komíny, azbestovo-cementové dosky, cementovo-vláknité dosky, obklady, betónové dlaždice a krytiny, betónové ploty, rovnako ako rímsy a soklové časti budov.

Vytvára elastický a tesný povlak s vysokou odolnosťou voči nepriaznivím poveternostným podmienkam (ako napr.: zrážky, zmeny teploty, slnečné žiarenie) a procesu znečistenia. Odolná voči UV žiareniu.

Nepohlcuje vodu, stabilizuje obsah vlhkosti vo vonkajšej vrstve betónu. Vďaka veľmi nízkej priepustnosti oxidu uhličitého (CO2), účinne spomaľuje proces korózie betónu a železobetónu. Používa sa na maľovanie všetkých minerálnych stavebných podkladov, akrylátových omietkových náterov a lakovaných podkladov, alebo povrchov na báze plastov. Savé podklady, pred nanesením náterových hmôt, vyžadujú podkladový náter BUDOGRUNT ZG (alebo hĺbkovú penetráciu).

 

 

Typ: akryl

Lesk: mat

Riedenie: voda

Spotreba: cca 8 m2/L

Odtiene: podľa priloženého vzorkovníka KABE

Farebné odtiene sú spoplatňované osobitne, konkrétny odtieň prosíme zadajte do poznámky k objednávke, prípadne cenu si môžete zistiť na info@skraslimdom.sk alebo telefonicky +421 905 509 979.

Balenia: 5L, 10L