Responsive menu

Farba na betón a tehly BETOPAINT 2,7L

Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca Colorex
Dostupnosť informujte sa prosím
Cena na vyžiadanie

AKCIA: farebný odtieň - tónovanie je grátis.

 

Vysokokvalitná farba určená na vonkajšie použitie, na betón, na fasádne minerálne omietky, sokle, eternit, tehly, betónové ploty a pod. Tiež použiteľná vo vnútri, ak sú povrchy vystavené vysokému vplyvu vlhkosti (pivnice, garáže). Má vysokú kryciu schopnosť a je vodoodpudivá.

Farba má vysokú paropriepustnosť a dovoľuje stenám "dýchať". Odporúča sa použiť spolu s podkladovou (penetračnou) farbou Betoprime, ktorý umožňuje správne prenikanie vody, ktorú zastavila soľ a spôsobuje praskanie vrstvy farby, ak zamrzne pri nízkych teplotách. Dostávame tak náter s vysoko zabezpečujúcimi vlastnosťami, ktorý zabraňuje vode dostať sa do podkladu a zároveň umožňuje jej odparovanie smerom von.

Obsahuje biocídne látky, ktoré chránia náter pred výskytom plesní, rias a húb.


Typ: Styroakrylát
Lesk: Mat
Realizácia: striekaním, valčekom alebo štetcom
Odtieň: Biela/Baza A, tónovateľná v systéme Colorex Mix a NCS do pastelových odtieňov (karta výberových odtieňov v prílohe)
Rozpúšťadlo: Voda
Výdatnosť: 6-9 m2/liter

Vyrobené vo Švédsku

Viac než 1900 odtieňov  vzorkovníka NCS nájdete na: http://www.ncscolour.com/en/ncs/ncs-navigator/ . V grafe má každý odtieň svoj kód (napr. S 3030-Y90R alebo S 1565-G), ktorý zadajte do poznámky k objednávke. Odtiene podľa vzorkovníka NCS sú spoplatňované individuálne.eu standard cert. scala.jpg
     EU Standard 2008Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom