Responsive menu

Fasádna omietka MURISTON Natural Sand/Sabia

NÁŠ TIP
Dostupnosť: Doba dodania 5-8 dní
Výrobca: ECORSON
Cena na vyžiadanie

Módna, jediná svojho druhu, neopakovateľná, vysoko trvanlivá dekoratívna omietka pre interiéry i exteriéry, ktorá sa pod vplyvom osvetlenie jemne premieňa, s prísadami triedenej drte a prírodného kameňa s rôznou zrnitosťou. Môže byť používaná tiež s prísadami čiernych alebo priehľadných perleťovo-brokátových šupín, ktoré dodávajú výnimočné a okázalé efekty na plochách múrov. Pri ožiarení slnkom alebo osvetlení sa začínajú trblietať ako diamanty. Pre získanie transparentných, dekoratívnych tónových prechodov používame podklad v ľubovoľne vybranej farbe alebo vrchnú vrstvu sfarbeným lakom z Muristonu, a dodávame tak konečný originálny efekt sa správnym odtieňom. Odporúčame najmä na miesta ohrozené mechanickým poškodením a znečistením. Je odolná tiež proti vplyvom počasia a umývanie tlakovou pištoľou napr. Kercher.

Dostupné druhy omietky Muriston Natural:
-    Muriston Natural Sand - prirodzene nerovnomerné (nejednoliate) kamienky v odtieňoch piesku
-    Muriston Natural Sand & Mika - verzia s prirodzene nerovnomerným kamienkami v odtieňoch zemného piesku s prímesou sklenených šupín, ktoré majú za úlohu 

     dodatočne odrážať svetlo
-    Muriston Natural Sabia - prirodzene nerovnomerné kamienky v tónoch zemného piesku líšiace sa svojimi odtieňmi
-    Muriston Natural Sabia & Mika - verzia s prirodzene nerovnomernými kamienkami v tónoch zemného piesku, líšiacich sa svojimi odtieňmi a s prímesou sklenených

     šupín, ktoré majú za úlohu dodatočne odrážať svetlo,

Príklady použitia:
Odporúčame pre použitie v interiéri aj v exteriéri objektov a budov. Veľmi trvanlivá, s ohľadom na odolnosť voči úderom, oteru a ľahkú umývateľnosť odporúčame všade tam, kde sa vyskytujú miesta ohrozené znečistením a mechanickým poškodením, všetky verejné miesta s veľkou intenzitou prevádzky napr. haly, steny schodísk, chodby, komunikačné ťahy, predsiene, reštaurácia , jedálne, bary, kotolne, sušiarne, kuchyne, obývacie izby, krby, garáže, pivnice, kúpeľne, sklady, veľkoobchody a miesta, kde sa zdržujú malé deti, a tiež zvieratá atď. Skvele sa osvedčuje na podkladoch ako napríklad zateplenie budov, cemento-vápenné omietky, sadrokartónové panely, sokle, stĺpy, architektonické formy, ohrady, obloženie, betón atď.

Odporúčame používať na všetkých prestížnych miestach napr. konferenčné sály, operné a divadelné sály, kinosály, reštaurácie, jedálne, bary, kuchyne, obývacie izby, šatníky, krby atď., verejných objektoch napr. nemocnice, čakárne, poradne, sanatóriá, školy, škôlky, jasle, hospice, domovy dôchodcov, sirotince, priestory biologickej regenerácie, priestory pre spracovanie, dozrievanie a skladovanie potravín atď.

Vlastnosti:
-    možnosť vytvárania rôznych a neopakovateľných dekoratívnych efektov
-    veľmi dobrá priľnavosť na rôzne podklady
-    odolná proti zmývaniu, drhnutie a oteru
-    odolná voči zásaditosti a rozpúšťadlám
-    zvýšenej hydrofóbne vlastnosti
-    ľahko sa nanáša, dekoratívna
-    dobrá odolnosť voči mikrotrhlinám
-    odolná voči vplyvom počasia
-    ľahko sa udržuje v čistote
-    odolná voči chemickým látkam
-    vodovzdorná

 

Vyrába len ECORSON

 

 

Typ: silikón-akrýlová omietka

Použitie: interiér/exteriér

Spotreba: 1,8-2 kg/m2 na vrstvu

 

 

Pre cenovú ponuku nás prosím kontaktujte vyššie alebo emailom info@skraslimdom.sk, keď že výsledná cena záleží od viacerých aspektov, ako požadovaný efekt, farebný odtieň, podkladový náter a pod.