Responsive menu

Fasádna omietka MURISTON Žilkovaný

NOVINKA
Dostupnosť: Doba dodania 5-8 dní
Výrobca: ECORSON
Cena na vyžiadanie

 

Módny, jediný svojho druhu, neopakovateľný a veľmi trvanlivý efekt, ktorý vytvárame z bezfarebnej, transparentnej živicovej dekoratívnej omietky: Muriston Natural White lub Muriston White Glass (verzia s prísadou sklenených šupiniek, ktoré majú za úlohu zosilňovať odraz svetla). V tomto prípade nám záleží na tom, ukázať to, čo je pod Muristonom, čo bolo zakonzervované a zastavené v čase. Efekt ktorý nás má kladne prekvapiť, je v živicovej omietke zapusteným ľubovoľným a neopakovateľným vzorom (žilami, nápisom, farbou, emóciami atď.). Pri navrhovaní, projektovaní a vytváranie takéhoto povrchu je nutné dávať zvláštny pozor na kvalitu a estetiku vytváraného podkladu z omietky Bucciato E alebo Primer EG, pretože transparentnosť Muristonu nám prezradí všetky nedorobky a nedokonalosti. Tento efekt je veľmi trvanlivý, odolný proti pôsobeniu času a počasia.

Príklady použitia:
Odporúčame pre používanie v interiéri aj exteriéri, veľmi trvanlivý, s ohľadom na odolnosť voči úderom, oteru a ľahkú umývateľnosť odporúčame všade tam, kde sa vyskytujú miesta ohrozené znečistením a mechanickým poškodením, všetky verejné miesta s veľkou intenzitou prevádzky napr. haly, steny schodísk, chodby, komunikačné ťahy, predsiene, reštaurácie, jedálne, bary, kotolne, sušiarne, kuchyne, obývacie izby, krby, garáže, pivnice, kúpeľne, sklady, veľkoobchody a miesta, kde sa zdržujú malé deti, a tiež zvieratá atď. Skvele sa osvedčuje na podkladoch ako napríklad zateplenie budov, cemento-vápenné omietky, sadrokartónové panely, sokle, stĺpy, architektonické formy, ohrady, obloženie, betón atď. Moderné firmy a budovy ho môžu používať aj vo veľmi intenzívnych farbách.

Odporúčame používať:
-    na všetkých prestížnych miestach napr. konferenčné sály, operné a divadelné sály, kinosály, reštaurácie, jedálne, bary, kuchyne, obývacie izby, krby atď.
-    vo verejných priestoroch napr. nemocnice, čakárne, poradne, sanatóriá, školy, škôlky, jasle, hospice, domovy dôchodcov, detské domovy, štúdiá biologickej   

      regenerácie, priestory pre spracovanie, dozrievanie a skladovanie potravín atď.
-    všade tam, kde chceme vytvoriť individuálny a neopakovateľný projekt

Vlastnosti:
-    možnosť vytvárania rôznych a neopakovateľných dekoratívnych efektov
-    možnosť vytvárania individuálnych projektov
-    veľmi dobrá priľnavosť na rôzne podklady
-    odolná proti zmývaniu, aj tlakovou vodou, drhnutiu a oteru
-    odolná voči zásaditosti a rozpúšťadlám
-    zvýšene hydrofóbne vlastnosti
-    ľahko sa nanáša, dekoratívna
-    dobrá odolnosť voči mikrotrhlinám
-    odolná voči vplyvom počasia
-    ľahko sa udržuje v čistote
-    odolná voči chemickým látkam
-    vodovzdorná

 

 

Typ: silikón-akrýlová omietka

Použitie: interiér/exteriér

Spotreba: MFA Classic: 30-40 m2/L
                    Primer EG: 4-5 m2/kg           
                    Primer E: 4-5 m2/kg
                    Bucciato: 20-30 m2/kg
                    Muriston: 0,5-0,6 m2/kg

 

 

Pre cenovú ponuku nás prosím kontaktujte vyššie alebo emailom info@skraslimdom.sk, keď že výsledná cena záleží od viacerých aspektov, ako požadovaný efekt, farebný odtieň, podkladový náter a pod.