Responsive menu

INNEVAGG 25 AQUA, umývateľná, biela báza, 2,7L

Cena 29.95
Dostupnosť: doba dodania 3-5 dni
Cena bez DPH: 24.96
Výrobca: SCALA
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

INNEVAGG 25 AQUA

- vysoká výdatnosť
- výborná sila krytia
- do vlhkých priestorov
- obsahuje antifungicidné prípravky

Farba určená na použitie vo vnútri budovy, ako náter stien a stropov. Odporúčaná na použitie do vlhkých priestorov ako kuchyne, kúpeľne, sauny, práčovne, sušiarne, a tiež do kancelárií a verejných priestorov. Môže sa používať ako náter cementových a cementovo-vápenných omietok, omietok, sadrových hladkých stien a iných konštrukcií vyrobených zo sadrových a kartónových dosiek, tiež na podklady z dreva.

Osobitne navrhnutá pre špecializovaných profesionálnych maliarov.

Vlastnosti:

Latexová akrýlová farba s perleťovým stupňom lesku. Obsahuje antifungicídne prípravky, vďaka čomu je odolná voči výskytu húb a plesní a umožňuje maľovanie vo vlhkých priestoroch (kúpeľne, sauny). Odolná voči intenzivnému umývaniu. Doporučená pre miestnosti zvlášť ohrozené znečistením (kuchyne). Spĺňa vysoké parametre odolnosti voči umývaniu, oteru a vlhkosti. Charakterizuje ju veľmi dobrá sila krytia a nádherná adhézia k základu. Tvorí dýchajúce povlaky, nežltne. Odolná voči domácim chemickým čistiacim prostriedkom. Ekologická a priaznivá k prostrediu.


Spotreba: 10-12 m2/liter


Umývateľnosť: 10 000 cyklov podľa  ISO 6504-3

Lesk: polomat

Aplikácia: valčekom, štetcom alebo striekaním

Biela báza, tiež tónovateľná podľa vzorkovníka farieb NCS (paleta výberových odtieňov v prílohe)Viac než 1900 odtieňov  interaktívneho vzorkovníka NCS nájdete na: http://www.ncscolour.com/en/ncs/ncs-navigator/ . V grafe má každý odtieň svoj kód (napr. S 3030-Y90R alebo S 1565-G), ktorý zadajte do poznámky k objednávke.