Responsive menu

KRAKKLE Viero - dekoratívna omietka "samopukajúca"

MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÉ
Dostupnosť: doba dodania: 3-5 dni
Hmotnosť balenia:
kg

Výrobca: Viero
Záručná doba: 24 mesiacov

KRAKKLE - Dekoratívna omietka "samopukajúca"

KRAKKLE je namiešaná masa zložená zo suspenzie akrylovej živice, mikronizovaných inertných doplnkov, svetlostálych pigmentov a vybraných prísad. Odporúča sa pre vysoko kvalitnú výzdobu interiérových stien, kde je žiadúci efekt "crack". Výrobok je dodávaný v bielej farbe. Tónuje sa v pastelových odtieňoch naším systémom.

Spôsob nanášania:

Nanášame podkladovú farbu Vieroquartz valčekom alebo štetcom. Keď podkladová farba vyschne, omietku KRAKKLE nanášame nerezovým hladítkom rovnomerne na celú požadovanú plochu (táto prvá vrstva je tenká, slúži ako báza-podklad). Keď táto vrstva vyschne, nanesieme ďalšiu vrstvu tým istým spôsobom  v hrúbke 3-5mm. Ešte kým je táto druhá vrstva mokrá, prechádzame ju (popretierame) navlhčenou hubkou alebo kefou. Necháme vyschnúť, kedy počas 1-2 dní začne táto omietka pukať. 

• celkový vzhľad a typ puknutia závisí od použitého náradia a techniky nanášania.

• čím väčšia hrúbka omietky, tým väčšia kresba a veľkosť prasklín.
• možnosť tónovania v pastelových farbách. Odtiene nájdete pri obrázkoch, ktorý prosíme zadajte do poznámky k objednávke.

Spotreba: 2-4 kg/m2
Balenia: 5kg, 15kg, 25kg

Viero - svetoznámy taliansky producent profesionálnych dekoratívnych systémov. Produkty tejto značky boli využivané napr. pri dekorácií Armani Hotel v Dubaji.Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom