Responsive menu

Lišta na stenu MDD411 MARDOM

Cena 21.53
Pôvodná cena 22.66
Zľava 5.00 %
Cena bez DPH 17.94
Výrobca MARDOM
Dostupnosť na objednávku: 4-6 dní
KS

Štukatéria Mardom Decor ponúka širokú škálu dekoratívnych výrobkov: lišty a rohy, rozety, pilastrie, konzoly, rámy a stĺpy, ktoré sú dokonalým doplnkom do každej miestnosti.
Lišty Mardom Decor sú vyrobené z polyuretánovej peny s vysokou hustotou z ľahkého, ale veľmi odolného materiálu. Mardom Decor ponúka široký sortiment výrobkov vhodných pre mnoho architektonických štýlov. Profily sú opatrené náterom bielej farby, môžete na nich maľovať rôznymi farbami ktoré neobsahujú rozpúšťadlá.

Dĺžka lišty: 2,4 m

 

Výrobky Mardom Decor je možné pripojiť k prakticky akémukoľvek povrchu. Povrch musí byť hladký, čistý, suchý a pevný, bez škvŕn od mastnoty, oleja a ďalších nečistôt. Staré tapety a nestabilné omietky by mali byť odstránené. Montáž sa vykonáva v suchom prostredí, preto sa neodporúča montáž skoro po namaľovaní prietoru, vtedy zvyknú byť izby vlhké.  Príliš veľa vlhkosti môže spôsobiť rozmerové zmeny v prípade polyuretánových výrobkov. Tiež sa vyhnite veľkým teplotným rozdielom medzi miestom skladovania a miestom montáže. Optimálna teplota je izbová teplota. 

Na hrany lišty (pozdĺž), ktoré budú pritisnuté k stene nanesieme lepidlo Mardom Decor a silno pritlačíme k stene. Prebytočné lepidlo, ktoré bude vytlačené spod lišty, utrieme navlhčenou hubkou alebo handričkou.
Pri montáži poslednej lišty; natrieme ju tiež z oboch koncových strán a vložíme medzi posledné lišty, tak aby boli napevno a neostala medzi nimi veľká medzera. Prebytok lepidla opäť utrieme handričkou alebo hubkou.
Pri lepení flexibilných líšt (ohybných) používame lepidlo Soudaflex 40FC.

Lišty je po vyschnutí lepidla (min. 24hod) možné premaľovať  farbou, najlepšie vyššej kvality bez obsahu rozpúšťadiel (napr. SCALA).

 


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód