Responsive menu

OXIDECOR E - omietka s efektom hrdze

Cena 156.84
Dostupnosť: doba dodania: 3-5 dní
Cena bez DPH: 130.70
Výrobca: ECORSON
Sada

Trendový, veľmi zaujímavý dekoratívny efekt, ktorý dáva neobmedzené možnosti usporiadania v moderných, klasických, loftových a priemyselných interiéroch. Je milovaný dizajnérmi a investormi, pretože jeho zloženie, ktoré je založené na prirodzenom procese oxidácie, zabezpečuje vernú umeleckú reprodukciu procesu korózie.

Poskytuje architektom a návrhárom neobmedzené dizajnové možnosti. Zapája do výbavy surový dekoratívny prvok, zavádza dych minula, ideálne sa hodí k rôznym štýlom, modernému interiéru dodáva trochu tajomna, charakteru a výrazu, industriálnym ešte viac autenticity.

Dokonale harmonizuje s prírodnými materiálmi napr. kov, kameň, sklo a drevo, a tiež s našimi ďalšími dekoratívnymi výrobkami na stene napr. s betónom.

Možnosť nanášania na všetky stavebné plochy vonkajšie aj vnútorné, na steny, šambrány, zástavby zo sadrokartónu, kov, drevo, imitáciu dreva, plasty atď.

 

Mieru, sýtosť a variácie hrdze je možné nezávisle nastaviť podľa množstva aplikovaného aktivátora na povrch. Produkt Oxidecor E bez impregnácie zostáva "živý", čo znamená, že proces hrdzavenia plochy sa mení a postupuje, zastaví sa až po impregnovaní Lumiccou Incolore.

 

 

Vlastnosti:

    • Schopnosť vytvárať individuálne a jedinečné projekty
    • Prírodný produkt dokonale odráža prirodzený účinok hrdze
    • Univerzálne použitie
    • Odolnosť proti nárazu - EXCELLENT
    • Dobre sa aplikuje, je odolný a praktický
    • Dobrá priľnavosť k rôznym podkladom
    • Odolný voči drhnutiu - pri použití kompletnej sady

    • Nanášanie v 1 alebo 2 vrstvách

 

 

Sada pozostáva z produktov: BUCCIATO E 1kg, OXIDECOR E 8kg, Aktivátor E 0,5L, LUMICCA INCOLORE 0,5L.

(Ak si neprajete dodať impregnáciu Lumicca Incolore, zadajte to do poznámky k objednávke, a my Vám to odpočítame.)

Táto skladba produktov je určená pre interiérové použitie, pre aplikáciu v exteriéri a na fasádu sa používajú iné produkty zabezpečenia.

 

Cena je za celú sadu produktov potrebných na cca 5 m2 realizovanej plochy.

V prípade, že potrebujete Oxidecor E na väčšiu plochu, vieme Vám dodať množstvo potrebných produktov presne podľa požadovanej plochy. Kontaktujte nás prosím vopred.