Responsive menu

Roh BI40

Cena 7.98
Dostupnosť: doba dodania: 3-5 dni
Cena bez DPH: 6.65
Výrobca: HOMESTAR
bal

Štukatéria HOMESTAR je vyrobená z polystyrénu vysokej kvality.
Roh BI40 k lište I40.

 

Balenie obsahuje 4 kusy. Cena je za celé balenie.

 


Miesto aplikácie:
Výrobky Homestar sa dajú inštalovať prakticky na každý povrch. Povrch musí byť hladký, čistý, suchý, tvrdý, zbavený mastnoty, oleja alebo iných nečistôt. Stará tapeta alebo nestabilná omietka musia byť odstránené.

Montáž: a) lišty ku stene/stropu
Za pomoci hrebeňa na nanášanie lepidla, alebo pomocou vytlačnej pištole rovnomerne nanášame hrubú vrstvu lepidla na polystyrén na tú stranu lišty, ktorá bude pritisnutá k stene/stropu. Pritisneme lištu a nadbytočné lepidlo utrieme navlhčenou hubkou alebo handričkou.
b) spájanie líšt
Pri montáži poslednej lišty; natrieme ju tiež z oboch koncových strán lepidlom a vložíme medzi posledné lišty, tak aby boli napevno a neostala medzi nimi veľká medzera. Prebytok lepidla opäť utrieme handričkou alebo hubkou.
Ukončenie montáže: Po inštalácii líšt možme vzniknuté medzery a stopy po rezaní vyplniť lepidlom na polystyrén. Po vyschnutí lepidla môžme štukatériu premaľovať  rôznymi farbami dobrej kvality.
Odkazy: Tak ako pred montážou, aj počas nej nevystavujte lišty vlhkosti. Ak sa na nej objaví nejaké znečistenie, očistite navlhčenou hubkou, alebo pretrite jemne brúsnym papierom. Rezať pred maľovaním.
Po skončení prác odporúčame premaľovať farbami dobrej kvality.