Responsive menu

RUSTICO ANTIQE TGA, rustikálny perleťový efekt RA02SD

Cena 78.80
Dostupnosť: doba dodania: 3-5 dni
Cena bez DPH: 65.66
Výrobca: TGA
KS


Rustico Atiqe TGA - Rustikálny perleťový efekt
Cena je za dve zložky dekorácie: Rustico Antiqa (dekoratívna masa na kreatívne modelovanie s drobným zrnom) - 6kg, Antiqe Decor (perleťová farba) - 2L. Táto sada postačuje na 5-7 m2 povrchu.

Antiqe Decor TGA - unikátna antická metalíza s perleťovým efektom. Starostlivo vybrané minerály a perleťové pigmenty dodávajú povrchu starý vzhľad s metalickým leskom. Antiqe Decor TGA uložené na masu rustikálnu Rustico Antiq TGA vytvára dekoratívny systém Rustico Antiqe TGA. Rustico Antiqe TGA dotvára krásu starých obrazov a nábytku, tiež sa hodí do moderných interiérov, zlepšujúc ich vzhľad. Produkt je k dispozícii v 10 farebných odtieňoch podľa vzoru Rustico Antiqe TGA - SILVER BASE v 5 rôznych farbách podľa vzoru Rustico Antiqe TGA - GOLD BASE, iné farebné referencie na vyžiadanie.

Antiqe Decor TGA je dekoratívnym produktom najvyššej kvality. Náter má dobrú odolnosť voči umývaniu a oteru za mokra a zvýšenú priepustnosť vodných pár. Antiqe Decor TGA je ekologický výrobok, vodou riediteľný, v širokej škále farieb.

Na prípravu zodpovedajúceho povrchu tzn. ktorý je čistý, suchý, pevný nanášame podklad HYDROKWARC TGA. Po zaschnutí základného náteru, nanášame masu Rustico Antiqa TGA pomocou kužeľovitého hladítka Rustico a následne ju tvarujeme. Po zaschnutí zľahka prejdeme brúsnym papierom 150 a odprášime štetcom. Potom na masu Rustico Antiqa TGA nanesieme štetcom VELPEN farbu Antiqe Decor TGA. Krížovými pohybmi dôkladne rozšírime farbu Aniqe Decor TGA, a potom ju jemne pretrieme štetcom VELPEN, necháme vyschnúť.


Typ: špeciálny mix živice na vodnej báze, minerály a perleťové pigmenty
Lesk: metalicko-perleťový
Čas schnutia: 24 hodín
Aplikácia: pri teplotách +5oC do 20oC
Výdatnosť: 3-4 m2/L

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom