Responsive menu

SILK DECOR TGA - zamatovo perleťový štuk SVD 02G

Cena 41.77
Dostupnosť: doba dodania: 3-5 dni
Balenie:
Cena bez DPH: 34.81
Výrobca: TGA System
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

SILK DECOR TGA je prestížna dekoratívna masa s efektom pripomínajúcim benátske štuky, je originálne elegantná, jemná a pohlcuje odrážané svetlo. Vďaka svojej elegancii je tou pravou voľbou pre použitie v bytoch, hoteloch, rovnako na prestížne interiérové úpravy. SILK DECOR TGA je vhodný do interiérov moderných, ale aj historických. SILK DECOR TGA je dekoratívne pokrytie stien, netoxické, organické, priepustné pre vodné pary, vodou riediteľné, dostupné v širokej škále farieb. SILK DECOR TGA umožňuje vytvoriť efekty predtým nedosiahnuteľné s tradičnými systémami pokrytia, na aplikáciu sa odporúča profesionálny dekoratér, ktorý má šancu dosiahnuť rôzne efekty na každej z týchto dekorácií a prispôsobiť ju pre všetky typy interiérov.

 

DRUHY APLIKÁCIE

SILK DECOR TGA môžeme aplikovať troma rôznymi spôsobmi, rýchlymi a jednoduchými, s bohatým estetickým efektom: efekt SPATOLO, DAMASCO, BROCCO. Na prípravu zodpovedajúceho podkladu (t.j. čistý, suchý, pevný) nanášame podkladovú farbu GENUS DECOR TGA.

 

SILK DECOR TGA – efekt SPATOLO

Naneste prvú vrstvu SILK DECOR TGA na povrch použitím hladítka INOX ergo+ o hrúbke 0,5 – 1 mm. Po vyschnutí za 6 – 8 hod., naneste druhú vrstvu SILK DECOR TGA križujúcimi sa pohybmi, pričom pracujeme na ploche okolo 1 m2. Opakujte tento proces až do ukončenia druhej vrstvy, aby sa získal požadovaný efekt SPATOLO a dokonalé pokrytie.

 

SILK DECOR TGA – efekt DAMASCO

Naneste prvú vrstvu SILK DECOR TGA na povrch použitím hladítka INOX ergo+ o hrúbke 0,5 – 1 mm. Po vyschnutí za 6 – 8 hod., naneste druhú vrstvu SILK DECOR TGA pomocou nanesenia SILK DECOR TGA malou špachtľou na hladítko INOX ergo+, následne ľahkými, nerovnomernými pohybmi vtierame produkt do prvej vrstvy. Počkáme cca 5 min. a jemne vyrovnáme povrch čistým hladítkom INOX ergo+.

 

SILK DECOR TGA – efekt BROCCO

Naneste prvú vrstvu SILK DECOR TGA na povrch použitím hladítka INOX ergo+ o hrúbke 0,5 – 1 mm. Po vyschnutí za 6 – 8 hod., naneste druhú vrstvu SILK DECOR TGA o hrúbke 1,5 - 2 mm (hrubšie než prvá vrstva), pokrývajúc roztláčaním produktu hladítkom 2/3 povrchu z 1 m2. Po nanesení počkáme cca 10-15 minút a jemne zahladíme povrch použitím plastovej Duošpachtle, proces opakujeme na zbytku plochy.

 

Upozornenie: Všetky finálne efekty SILK DECOR TGA a jednotlivé odtiene budú výrazne viditeľné, až po celkovom vyschnutí povrchu (cca 4-5 hod. po nanesení). Na aplikáciu svetlých odtieňov používajte kužeľovité hladítko RUSTICO TGA, aby ste predišli farebným úbytkom spôsobeným oceľovým hladítkom.

 

Typ: špeciálna akrylová emulzia s prímesou prírodnej a syntetickej sľudy, organické a anorganické pigmenty

Lesk: metalicko-zamatový

Nanášanie: hladítko INOX ergo+, kužeľovité hladítko RUSTICO TGA

Čas schnutia: 24 hod. pri 20 °C

Celkové vyschnutie: 48 hodín

Odtieň: BAZA SILVER, BAZA GOLD, BAZA PERLE, BAZA RED. odtiene podľa vzorkovníka SILK DECOR TGA, iné farebné odtiene na objednávku

Balenia: 1 kg, 3 kg

Riedenie: produkt je pripravený na použitie, neriediť

Aplikácia: nanášať pri teplote 5 °C – 20 °C

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom