Responsive menu

Trám MODERN PATINA TP2013 (200x130mm) 4m

NOVINKA
Cena 104.53
Farebný odtieň:
BéžovýOlivovýHnedý

Cena bez DPH 87.11
DPH 20.00 %
Dostupnosť doba dodania: 12-15 dní
KS

Trámy MODERN Patina sú charakteristické výraznou kresbou dreva a patinovaným  povrchom.  Na rozdiel od rustikálnych trámov majú hladší obdlžníkový tvar.

Tieto trámy sú imitáciou prírodného dreva a môžu byť použité na dekoráciu stien a stropov v bytoch, domoch, obchodoch, reštauráciach, hoteloch atď. Ich originálny vzhľad otvára nové možnosti pri dizajnovaní priestorov, v ktorých nie je možné použiť z estetických a štýlových dôvodov rustikálne trámy. Sú vyrobané z tvrdeného polyuretánu s protipožiarnými vlastnosťami. Kvôli svojej nízkej hmotnosti sa jednoducho inštalujú. Majú zvýšenú odolnosť voči vlhkosti.

 

Montáž:
Trámy a dosky by sa mali lepiť na hotový, odmastený a prachu zbavený povrch, to znamená, aby stena bola vyspravená a namaľovaná. Hlavne kvôli tomu, aby sa trámy po nalepení  neznehodnotili farbou natieranou na stenu, alebo nepoškodli používaním náradia na stierkovanie, sadrovanie, atď.
Na hrany ktoré sa pritisnú k stene nanášame lepidlo, pritlačíme k stene a podložíme niečim, aby mohlo nerušene zaschnúť. Lepidlo ktoré je vytlačené spod trámu utrieme navlhčenou handričkou.

Na lepenie používame bezrospúšťadlové lepidlo (napr. MONT FIX Soudal, alebo T-REX Soudal).

 

Dodáva sa v dĺžke 4m a v troch farebných prevedeniach: béžový, olivový, hnedý.

 

Info: Pre trám dĺžky 4m platí rozdielna cena za dopravu: 49 € .

 

Návod na montáž tu.

Vaše meno:


Váš e-mail:   


Váš telefón:   


Správa:   


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód
Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom