Responsive menu

VENISIS DECOR SAND TGA, metalická piesková fa. VDS 102R

Cena 50.73
Dostupnosť: doba dodania 3-5 dni
Hmotnosť balenia:
Cena bez DPH: 42.27
Výrobca: TGA
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Metalická farba piesková VDS 102R (báza Red).

VENISIS DECOR SAND TGA je unikátna metalická farba s jemnou pieskovou štruktúrou (oproti klasickému Venisis Decor má väčšie zrno piesku).
Správny pomer živice a plniva vytvára efekt "piesku v pohybe". VENISIS DECOR TGA sa hodí tak do moderných, ako aj klasických interiérov. Tento produkt je dostupný v bázach Silver, Gold, Red a Perle (iné farebné odtiene sú k dispozícii na vyžiadanie).


VENISIS DECOR SAND TGA je vysokokvalitným akrylátovym dekoratívnym produktom. Výsledný dekoratívny  povrch je umývateľný (po 3 týždňoch od nanesenia), odolný voči zašpineniu a ľahko sa udržiava. Určený na úpravu stien v obytných priestorch, tak tiež vo verejených priestoroch.

Na prípravu zodpovedajúceho podkladu (čistý, suchý, zbavený nečistôt a prasklín) nanášame podkladovú farbu VIEROQUARTZ (bežným mal. valčekom). Po vyschnutí podkladovej farby (min. 12 hodín)
nanášame VENISIS DECOR SAND štetcom križujucími sa pohybmi, jemne modelujúc rozmiestnenie "piesku". Produkt VENISIS DECOR SAND môžeme nanášať v jednej alebo dvoch vrstvách (druhú vrstvu nanášame po celkovom vyschnutí prvej vrstvy).

Typ: špeciálny mix živíc na vodnej báze
Lesk: metalicko-perleťovy
Nanášanie: štetcom Velpen
Čas schnutia: suchá na dotyk: 1-2 hodiny (pri teplote 20 C), celkové vyschnutie: 24 hodín
Balenia: 1kg, 3kg
Riedenie: neriediť, pripravené na použitie
Aplikácia: pri teplotách +5oC do 25oC
Výdatnosť: 4-6 m2/kg (v závislosti od počtu vrstiev a spôsobu nanášania)
Tónovaný produkt použite do 14 dní