Responsive menu

Vonkajšia farba Storm Colorex

Cena 47.40
Dostupnosť: doba dodania: 3-5 dni
Balenie:
Cena bez DPH: 39.50
Výrobca: Colorex
KS


Vysokokvalitná švédska farba na strechy, všetky druhy plechov a kovov, drevené fasády, výrobky z dreva ako okná, dvere a na betón, tónovateľná - 1900 odtieňov.

Farba Storm je určená pre vonkajšie použitie, pre nátery drevených fasád, kovu, striech a všetkých druhov vonkajších stolárskych výrobkov ako okná, dvere, obklady, atď . Tiež vhodná na renováciu starých náterov, alebo na náter pozinkovaného plechu a povrchov natieraných priemyselným spôsobom. Môže byť tiež použitá vo vnútri budov, na obklady a na akékoľvek plochy vystavené oteru. Vhodná aj na betónové podlahy, ktoré nie sú vystavené mechanickému zaťaženiu.

Farba Storm je vodouriediteľná akrýlová farba s polomatným stupňom lesku. Vďaka špeciálnemu zloženiu termoplastické vlastnosti, nepraská a spolupracuje s podkladom. Odolná voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Má veľmi dobrú kryciu schopnosť, vynikajúcu priľnavosť k povrchu a vytvára trvalý povlak. Veľmi ľahko sa aplikuje, rýchlo schnúca. Ekologická a šetrná k životnému prostrediu.

 

Poskytuje vynikajúcu ochranu pred počasím a UV žiarením, účinne odoláva znečisteniu a vytvára bezúdržbový povrch. Obsahuje biocídne látky IPBC, OIT a diurón, ktoré chránia náter pred výskytom húb.

 

      - Extrémne odolná proti poveternostným vplyvom
      - Ochrana pred plesňou
      - Farbostála

 

 

Typ: 100% polyarkyl
Lesk: 20 polomat SS-184184
Realizácia: striekaním, valčekom alebo štetcom
Odtieň: Biela/Baza A, Baza C, tónovateľná v systéme NCS a Colorex Mix
Rozpúšťadlo: Voda
Výdatnosť: 6-12 m2/liter
Balenie: 2,7L, 9L

 

 

 

 

 

Kvalitný náter ktorý vydrží až 15 rokov na drevených fasádach, pri dodržní postupov určených výrobcom.

 

 Výberová paleta odtieňov je pri obrázkoch. Viac než 1900 odtieňov  vzorkovníka NCS nájdete na: http://www.ncscolour.com/en/ncs/ncs-navigator/. V grafe má každý odtieň svoj kód (napr. S 3030-Y90R alebo S 1565-G), ktorý prosíme zadajte do poznámky k objednávke.